Central Ohio High School Bowling Conference
Girls Bowling - Individual Statistics
Individual Leaders - All Games | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NAME | SCHOOL | G | PINS | AVG | HIGH | SERIES HIGH | |
1 | Lacey Holden | Gahanna Lincoln | 45 | 7873 | 175.0 | 278 | 439 |
2 | Mercedes Bassitt | St. Francis DeSales | 29 | 5162 | 178.0 | 267 | 472 |
2 | Hailey Lowe | Marysville | 24 | 3618 | 150.8 | 267 | 352 |
4 | Loralai Kinzy | Teays Valley | 38 | 6093 | 160.3 | 257 | 378 |
5 | Emma Pugh | Pickerington Central | 34 | 6734 | 198.1 | 256 | 437 |
5 | Kenna Barnes | Teays Valley | 38 | 6461 | 170.0 | 256 | 410 |
7 | Cameryn Gale | Hilliard Bradley | 38 | 6199 | 163.1 | 246 | 411 |
8 | Jessica Goldman | Gahanna Lincoln | 38 | 6015 | 158.3 | 244 | 356 |
8 | Addison Kearns | Olentangy Berlin | 37 | 6294 | 170.1 | 244 | 400 |
10 | Paige McDorman | Teays Valley | 38 | 5753 | 151.4 | 236 | 389 |
11 | Sydney McMullen | Whetstone | 26 | 4137 | 159.1 | 235 | 447 |
11 | Jordan Carruthers | Gahanna Lincoln | 41 | 7042 | 171.8 | 235 | 409 |
11 | Dwanae Thomas | Pickerington North | 25 | 3978 | 159.1 | 235 | 388 |
14 | Anja Muskopf | Worthington Christian | 55 | 9111 | 165.7 | 233 | 417 |
14 | Coryn Darling | Marysville | 25 | 4408 | 176.3 | 233 | 462 |
14 | Sarah Cordes | South | 47 | 7577 | 161.2 | 233 | 432 |
17 | Abby McFerin | Pickerington North | 37 | 6003 | 162.2 | 232 | 370 |
18 | Hailey Hunter | Hilliard Darby | 26 | 3927 | 151.0 | 230 | 378 |
19 | Amber Brockway | Worthington Kilbourne | 37 | 6525 | 176.4 | 226 | 451 |
19 | Corinne Montgomery | Gahanna Lincoln | 31 | 4690 | 151.3 | 226 | 367 |
21 | Liliana Hohn | Worthington Kilbourne | 32 | 5355 | 167.3 | 225 | 417 |
21 | Casey Burns | Gahanna Lincoln | 40 | 6760 | 169.0 | 225 | 413 |
23 | Taylor Stace | Whitehall Yearling | 42 | 7076 | 168.5 | 224 | 400 |
24 | Valerie Kimball | South | 47 | 7804 | 166.0 | 223 | 385 |
24 | Cait Rogers | Pickerington North | 32 | 4942 | 154.4 | 223 | 351 |
24 | London Askins | Olentangy Berlin | 29 | 4414 | 152.2 | 223 | 367 |
27 | Shelly Reynolds | South | 47 | 7004 | 149.0 | 221 | 434 |
27 | Nikia Thomas | Groveport Madison | 27 | 4563 | 169.0 | 221 | 410 |
29 | Madelyn Pigott | Olentangy Berlin | 37 | 6052 | 163.6 | 220 | 404 |
30 | Koia BintShahiydullah | Westerville South | 38 | 5083 | 133.8 | 219 | 303 |
31 | Rose Porter | Bexley | 38 | 5818 | 153.1 | 215 | 395 |
31 | Katelyn Stewart | Hilliard Davidson | 32 | 4709 | 147.2 | 215 | 352 |
33 | Madden Karg | Hamilton Township | 24 | 4165 | 173.5 | 214 | 397 |
33 | Samantha Jay | Bexley | 38 | 6189 | 162.9 | 214 | 389 |
35 | Eva Faulkner | Westerville South | 44 | 6704 | 152.4 | 213 | 383 |
35 | Rachel Goldman | Gahanna Lincoln | 26 | 3840 | 147.7 | 213 | 357 |
35 | Brooklynn Rader | Hamilton Township | 24 | 3340 | 139.2 | 213 | 329 |
35 | Maya Lawrence | Hilliard Darby | 22 | 2878 | 130.8 | 213 | 380 |
39 | Hadasah Mensah | Westerville South | 44 | 6944 | 157.8 | 212 | 399 |
39 | Melissa Montgomery | Bishop Watterson | 24 | 3783 | 157.6 | 212 | 395 |
39 | Delaney Sherwood | Marysville | 25 | 4267 | 170.7 | 212 | 388 |
42 | Rebekka Matlack | Buckeye Valley | 42 | 6559 | 156.2 | 211 | 374 |
43 | Sadie Maguire | Olentangy Berlin | 37 | 5714 | 154.4 | 210 | 384 |
44 | Leah Matter | Dublin Scioto | 29 | 4356 | 150.2 | 209 | 387 |
44 | Rebecca Higgins | South | 47 | 7185 | 152.9 | 209 | 358 |
44 | Siennah Phoung | Bishop Hartley | 24 | 3797 | 158.2 | 209 | 392 |
44 | De'Ajea Matthews | East | 25 | 3054 | 122.2 | 209 | 315 |
48 | Rachel Johnson | Hilliard Bradley | 41 | 6435 | 157.0 | 207 | 356 |
49 | Ashlyn Nichols | Olentangy Orange | 41 | 5706 | 139.2 | 205 | 353 |
49 | Madison Kaylor | Hilliard Bradley | 14 | 2206 | 157.6 | 205 | 349 |
49 | Phoebe McMullen | Whetstone | 26 | 3502 | 134.7 | 205 | 324 |
52 | Molly Gray | Pickerington Central | 32 | 4866 | 152.1 | 204 | 363 |
52 | Rina Guanzon | Olentangy Liberty | 35 | 4751 | 135.7 | 204 | 332 |
54 | Kayla Weber-Natal | Pickerington Central | 34 | 4777 | 140.5 | 203 | 346 |
54 | Cassidy Smith | Bishop Hartley | 21 | 2841 | 135.3 | 203 | 336 |
56 | Rylee Wallace | Hamilton Township | 18 | 2258 | 125.4 | 202 | 346 |
56 | Anna Kundert | Delaware Hayes | 29 | 4127 | 142.3 | 202 | 393 |
58 | Natalie Gastin | Westerville Central | 31 | 4435 | 143.1 | 200 | 341 |
58 | Anna Connell | Westerville South | 40 | 5381 | 134.5 | 200 | 324 |
60 | Brenna Sweigard | Worthington Christian | 44 | 5685 | 129.2 | 198 | 305 |
61 | Avery Asp | Hilliard Davidson | 30 | 4599 | 153.3 | 196 | 342 |
61 | Paige Pereira | South | 39 | 5454 | 139.9 | 196 | 375 |
61 | Morgan Kaylor | Hilliard Bradley | 35 | 5372 | 153.5 | 196 | 335 |
61 | Leigha Marie Francois | Reynoldsburg | 25 | 3059 | 122.4 | 196 | 296 |
65 | Addyson Brown | Lancaster | 31 | 4171 | 134.6 | 195 | 330 |
66 | Noelle Idubor | Olentangy Berlin | 7 | 843 | 120.4 | 193 | 0 |
66 | Celeste Newton | Olentangy Liberty | 35 | 5135 | 146.7 | 193 | 384 |
66 | Eryn O'Harra | Grandview Heights | 28 | 3965 | 141.6 | 193 | 337 |
66 | Peyton Parish | Lancaster | 31 | 4535 | 146.3 | 193 | 328 |
70 | Erica Simcic | Big Walnut | 22 | 2860 | 130.0 | 192 | 291 |
70 | Montana Kinzy | Teays Valley | 39 | 5691 | 145.9 | 192 | 341 |
70 | Grayson Irwin | Olentangy Berlin | 14 | 1995 | 142.5 | 192 | 326 |
73 | Mary Leigh | Groveport Madison | 27 | 3993 | 147.9 | 191 | 330 |
73 | Stephanie Yadaicela | Bishop Ready | 22 | 2469 | 112.2 | 191 | 291 |
75 | Kay Butcher | Hilliard Bradley | 25 | 3270 | 130.8 | 190 | 284 |
75 | Maleena Voigt | Westerville South | 45 | 6023 | 133.8 | 190 | 346 |
77 | Sydney Osborn | Buckeye Valley | 37 | 4606 | 124.5 | 189 | 302 |
77 | A'Wanyah Williams | East | 26 | 3812 | 146.6 | 189 | 372 |
77 | Golden Murray | KIPP Columbus | 19 | 2417 | 127.2 | 189 | 321 |
80 | Olivia Sanzo | Grandview Heights | 22 | 3025 | 137.5 | 188 | 320 |
81 | Kailey Luckett | Worthington Christian | 44 | 5264 | 119.6 | 187 | 282 |
81 | Molly Dennis | Hilliard Davidson | 32 | 4338 | 135.6 | 187 | 326 |
83 | Kendall Howard-Stevens | Whetstone | 26 | 3000 | 115.4 | 186 | 308 |
84 | Julie Maynard | Big Walnut | 20 | 2771 | 138.6 | 185 | 361 |
85 | Bailey McClain | Hilliard Davidson | 25 | 3058 | 122.3 | 183 | 352 |
86 | Lily Llaneza | Bishop Ready | 26 | 3461 | 133.1 | 182 | 296 |
86 | Noelle Hampton | Hilliard Darby | 13 | 1782 | 137.1 | 182 | 343 |
88 | Katie Bristle | Pickerington Central | 23 | 2654 | 115.4 | 181 | 273 |
88 | Cailin Mascarin | St. Francis DeSales | 31 | 4035 | 130.2 | 181 | 359 |
88 | Gretchen Stachler | Teays Valley | 37 | 5552 | 150.1 | 181 | 352 |
91 | Sanvi Kustagishettar | Dublin Jerome | 30 | 3705 | 123.5 | 180 | 305 |
91 | Veronica Ciaciura | Olentangy Orange | 36 | 4359 | 121.1 | 180 | 288 |
91 | Sara Perkins | Marysville | 24 | 3196 | 133.2 | 180 | 322 |
94 | Emery Minnich | Bishop Hartley | 18 | 2387 | 132.6 | 178 | 341 |
94 | Annelise Gifford | Worthington Christian | 35 | 4293 | 122.7 | 178 | 329 |
96 | Maddy Lawrence | Hilliard Bradley | 36 | 5029 | 139.7 | 177 | 323 |
97 | Deja Johnson | Beechcroft | 30 | 4409 | 147.0 | 176 | 329 |
98 | Samantha Sizer | Worthington Kilbourne | 24 | 2934 | 122.3 | 174 | 308 |
98 | Jenna Wilke | Big Walnut | 5 | 572 | 114.4 | 174 | 0 |
98 | Katie Pettis | Hilliard Davidson | 28 | 3420 | 122.1 | 174 | 301 |
101 | Lynx McMullen | Dublin Jerome | 33 | 3970 | 120.3 | 173 | 299 |
102 | Morgan Dever | Hilliard Bradley | 9 | 1197 | 133.0 | 172 | 312 |
102 | Grace Vinson | Worthington Christian | 14 | 1734 | 123.9 | 172 | 278 |
104 | Eve Greenwood | Mifflin | 18 | 2370 | 131.7 | 171 | 287 |
104 | Melia Magassouba | Beechcroft | 30 | 3585 | 119.5 | 171 | 305 |
104 | Ella Beckwith | Olentangy Liberty | 30 | 3774 | 125.8 | 171 | 312 |
107 | Nyah Miller | West | 17 | 1691 | 99.5 | 170 | 271 |
107 | Kahlen Booher | Buckeye Valley | 24 | 2905 | 121.0 | 170 | 294 |
107 | Nevaeh Mcconaha | Whitehall Yearling | 8 | 1155 | 144.4 | 170 | 329 |
107 | Emma Cremeans | Teays Valley | 12 | 1612 | 134.3 | 170 | 307 |
107 | Aubree Widger | Hamilton Township | 24 | 3360 | 140.0 | 170 | 325 |
107 | Zaniya Clark | Lancaster | 18 | 2206 | 122.6 | 170 | 269 |
107 | Disaiya Harrington | KIPP Columbus | 19 | 2001 | 105.3 | 170 | 262 |
114 | Phoebe Bong | Wellington | 14 | 1599 | 114.2 | 169 | 215 |
114 | Reese Tucker | Bishop Watterson | 24 | 2413 | 100.5 | 169 | 319 |
114 | Gabriella Sapio | Hilliard Darby | 7 | 865 | 123.6 | 169 | 240 |
114 | Elise Crum | Westerville Central | 29 | 3141 | 108.3 | 169 | 296 |
118 | Makayley Brooker | Hamilton Township | 24 | 3039 | 126.6 | 168 | 276 |
118 | Chloe Best | Bishop Hartley | 17 | 2333 | 137.2 | 168 | 322 |
118 | Lilly Baltz | Lancaster | 25 | 2560 | 102.4 | 168 | 274 |
118 | Leyla Cheng | Hilliard Darby | 13 | 1628 | 125.2 | 168 | 290 |
118 | Annabel Dimes | Grandview Heights | 28 | 3236 | 115.6 | 168 | 304 |
118 | Alexa Taylor | Hilliard Darby | 18 | 2234 | 124.1 | 168 | 302 |
124 | Dorothy Fullerton | Worthington Christian | 42 | 5487 | 130.6 | 167 | 331 |
124 | Amanda Cvetkovska | Reynoldsburg | 26 | 3111 | 119.7 | 167 | 290 |
124 | Kali Wilson | Westerville Central | 20 | 2309 | 115.5 | 167 | 268 |
124 | Caidence Swain | Big Walnut | 8 | 971 | 121.4 | 167 | 277 |
124 | Lilly Riffle | Marysville | 13 | 1585 | 121.9 | 167 | 237 |
124 | Mia Lumbra | Big Walnut | 19 | 2457 | 129.3 | 167 | 284 |
130 | Emily Brinkman | Pickerington North | 33 | 3727 | 112.9 | 165 | 294 |
130 | Paola Nieves Diaz | Dublin Scioto | 23 | 2858 | 124.3 | 165 | 300 |
132 | Krislynn Boyd | East | 19 | 2156 | 113.5 | 164 | 319 |
132 | Avery Childress | Worthington Kilbourne | 33 | 4326 | 131.1 | 164 | 286 |
132 | Edie Seltzer | Bexley | 38 | 3548 | 93.4 | 164 | 230 |
132 | Charlotte Rost | Wellington | 28 | 3552 | 126.9 | 164 | 281 |
136 | Paige Schreiber | Worthington Christian | 16 | 1654 | 103.4 | 163 | 233 |
136 | Dorcas Lukambo | Northland | 21 | 2047 | 97.5 | 163 | 289 |
138 | Madison Fraze | Pickerington Central | 16 | 1845 | 115.3 | 162 | 251 |
139 | Victoria Wiegand | Westerville Central | 29 | 3361 | 115.9 | 161 | 294 |
139 | Aayushi Mehetre | Dublin Jerome | 29 | 2898 | 99.9 | 161 | 271 |
139 | Melissa Perez | Bishop Ready | 23 | 2798 | 121.7 | 161 | 292 |
139 | Bethany Adamets | Olentangy Berlin | 13 | 1718 | 132.2 | 161 | 276 |
139 | Mesha Cook | Groveport Madison | 25 | 2711 | 108.4 | 161 | 269 |
144 | Jordyn Wilson | Africentric | 25 | 2651 | 106.0 | 160 | 312 |
144 | Browyn Snare | Hilliard Darby | 19 | 2547 | 134.1 | 160 | 313 |
144 | Julianna Sanzo | Grandview Heights | 28 | 2947 | 105.3 | 160 | 286 |
144 | nora burson | Eastmoor Academy | 18 | 2242 | 124.6 | 160 | 290 |
144 | De Ahna Bray | Columbus International | 13 | 1302 | 100.2 | 160 | 246 |
149 | Mary Marallo | Olentangy Orange | 31 | 3209 | 103.5 | 159 | 259 |
149 | Jaleea Harvey | Mifflin | 18 | 2149 | 119.4 | 159 | 306 |
149 | Lauren Metzger | Big Walnut | 17 | 1876 | 110.4 | 159 | 269 |
152 | Indago Feagin | Beechcroft | 21 | 2301 | 109.6 | 158 | 270 |
152 | Lalia Jackson | Olentangy Orange | 6 | 785 | 130.8 | 158 | 261 |
152 | Hannah Robison | Olentangy Liberty | 29 | 2972 | 102.5 | 158 | 295 |
152 | Annie Shen | Wellington | 35 | 4180 | 119.4 | 158 | 283 |
152 | Clara Absher | Dublin Scioto | 18 | 2231 | 123.9 | 158 | 292 |
152 | Emma Rathburn | Groveport Madison | 27 | 2943 | 109.0 | 158 | 276 |
158 | Regan Morris | St. Francis DeSales | 27 | 2383 | 88.3 | 157 | 243 |
158 | Tara Hall | Hamilton Township | 6 | 644 | 107.3 | 157 | 266 |
158 | Alaina Day | Thomas Worthington | 33 | 3750 | 113.6 | 157 | 278 |
158 | Ally Wilhelm | Big Walnut | 20 | 2477 | 123.9 | 157 | 309 |
158 | Sydney Schultheis | Bishop Watterson | 24 | 2622 | 109.3 | 157 | 281 |
163 | Madisyn Snowdon | Olentangy Liberty | 31 | 3459 | 111.6 | 156 | 272 |
163 | Minae Mays | Africentric | 27 | 2926 | 108.4 | 156 | 262 |
163 | Crall Chelsea | Buckeye Valley | 36 | 4171 | 115.9 | 156 | 248 |
163 | Peyton Hendricks | Teays Valley | 5 | 677 | 135.4 | 156 | 229 |
163 | Bessy Aguilar Cruz | Beechcroft | 23 | 2343 | 101.9 | 156 | 243 |
163 | Kaileigh Evans | West | 17 | 1954 | 114.9 | 156 | 266 |
169 | Lydia Natal | Pickerington Central | 11 | 1208 | 109.8 | 155 | 0 |
169 | Nora Raab | Wellington | 22 | 2216 | 100.7 | 155 | 271 |
171 | Brandi Fleming | Groveport Madison | 25 | 2893 | 115.7 | 153 | 270 |
171 | Jenny Dai | Wellington | 20 | 2355 | 117.8 | 153 | 272 |
171 | Kayley Spence | St. Francis DeSales | 31 | 3782 | 122.0 | 153 | 301 |
171 | Danica Ankrom | Thomas Worthington | 33 | 3337 | 101.1 | 153 | 265 |
175 | Yuna Lagoy | Pickerington Central | 20 | 2208 | 110.4 | 152 | 270 |
176 | Morgan Laxton | Teays Valley | 2 | 300 | 150.0 | 151 | 300 |
176 | Sydney Smith | Africentric | 22 | 2399 | 109.1 | 151 | 250 |
176 | Natalie Himmelspach | Whitehall Yearling | 31 | 3251 | 104.9 | 151 | 284 |
176 | Kaleigh Conrad | Reynoldsburg | 21 | 2367 | 112.7 | 151 | 272 |
176 | Deaunna Dean | Marysville | 14 | 1634 | 116.7 | 151 | 229 |
181 | Sub 1 | Hilliard Bradley | 6 | 739 | 123.2 | 150 | 218 |
181 | Addy Butler | Columbus Academy | 18 | 1969 | 109.4 | 150 | 288 |
181 | Ka'Shia Burnett | Whitehall Yearling | 13 | 1238 | 95.2 | 150 | 183 |
181 | Asho Omar | Mifflin | 22 | 2387 | 108.5 | 150 | 255 |
181 | Sophie Sturges | Worthington Kilbourne | 19 | 2183 | 114.9 | 150 | 264 |
181 | Danyelle Bunch | Columbus International | 7 | 661 | 94.4 | 150 | 256 |
187 | Imani Williams | Eastmoor Academy | 6 | 693 | 115.5 | 149 | 270 |
187 | Duniyo Jama | KIPP Columbus | 19 | 2027 | 106.7 | 149 | 274 |
189 | Riley Shurtz | Olentangy Berlin | 11 | 1281 | 116.5 | 148 | 236 |
189 | Naomi Godsey | South | 7 | 920 | 131.4 | 148 | 279 |
189 | Madalyn Dean | Dublin Scioto | 21 | 2353 | 112.1 | 148 | 263 |
192 | Lena Sasser | Thomas Worthington | 5 | 567 | 113.4 | 147 | 270 |
192 | Kridia Ryder | Delaware Hayes | 29 | 3496 | 120.6 | 147 | 282 |
192 | Lillian Schrader | Wellington | 10 | 1073 | 107.3 | 147 | 0 |
192 | Jannah Aboelzahab | Dublin Jerome | 19 | 1938 | 102.0 | 147 | 245 |
196 | Sophie Forbes | Columbus Academy | 24 | 2145 | 89.4 | 146 | 266 |
196 | Elizabeth Elwnager | Pickerington North | 28 | 3015 | 107.7 | 146 | 261 |
196 | Khalia Powers | Groveport Madison | 1 | 146 | 146.0 | 146 | 0 |
196 | Alexa Morales Lopez | Bishop Ready | 13 | 1268 | 97.5 | 146 | 267 |
196 | Sophia Bollentino | Worthington Kilbourne | 14 | 1465 | 104.6 | 146 | 255 |
201 | Rebecca Burt | St. Francis DeSales | 25 | 2473 | 98.9 | 145 | 259 |
201 | Harmony Manzie | Centennial | 14 | 1687 | 120.5 | 145 | 265 |
201 | Jeryka Clark | Lancaster | 19 | 1632 | 85.9 | 145 | 216 |
201 | Pritha Sharma | Dublin Jerome | 29 | 2992 | 103.2 | 145 | 274 |
201 | Sherry Davis | Marion Franklin | 3 | 327 | 109.0 | 145 | 182 |
201 | Carlee Woods | Marion Franklin | 17 | 1895 | 111.5 | 145 | 234 |
207 | Ella Terpenning | Worthington Kilbourne | 31 | 3622 | 116.8 | 144 | 279 |
207 | Sophia Kramer | Wellington | 29 | 3316 | 114.3 | 144 | 263 |
207 | Dionna Hargrove | Africentric | 26 | 2733 | 105.1 | 144 | 248 |
207 | Tera Gamble | Eastmoor Academy | 16 | 1726 | 107.9 | 144 | 251 |
207 | Erin Smith | Thomas Worthington | 33 | 3476 | 105.3 | 144 | 270 |
212 | Genevieve VanDixhorn | Wellington | 7 | 688 | 98.3 | 143 | 0 |
212 | Callie Conley | Delaware Hayes | 29 | 3006 | 103.7 | 143 | 250 |
212 | Nelly Mburugo | Northland | 23 | 2254 | 98.0 | 143 | 265 |
212 | Olivia Gonidakis | Hilliard Davidson | 15 | 1639 | 109.3 | 143 | 251 |
216 | Julianna Lam | Northland | 20 | 2047 | 102.4 | 142 | 248 |
216 | Jaretzy Torres Amaya | Bishop Ready | 7 | 712 | 101.7 | 142 | 243 |
218 | Claire Maines | Hilliard Darby | 11 | 1190 | 108.2 | 141 | 0 |
218 | Paige Strawser | Dublin Scioto | 17 | 1897 | 111.6 | 141 | 269 |
220 | Tatiana Taylor | Whetstone | 21 | 2149 | 102.3 | 140 | 240 |
220 | Jaylin Vacheresse | Bishop Ready | 11 | 1035 | 94.1 | 140 | 233 |
220 | Royanna Gayle | Independence | 20 | 1922 | 96.1 | 140 | 209 |
220 | Payton Wince | Lancaster | 26 | 2798 | 107.6 | 140 | 273 |
224 | Morgan Liebtag | Columbus Academy | 22 | 2183 | 99.2 | 139 | 250 |
224 | Maria Maes | Delaware Hayes | 25 | 2531 | 101.2 | 139 | 265 |
224 | Cadence Leber | Buckeye Valley | 16 | 1606 | 100.4 | 139 | 264 |
224 | Melanie Mburugo | Northland | 22 | 1899 | 86.3 | 139 | 234 |
228 | Zella Bunch | Delaware Hayes | 23 | 2040 | 88.7 | 138 | 232 |
228 | Natalie Ference | Bishop Hartley | 17 | 2010 | 118.2 | 138 | 270 |
228 | Marjorie Hettler | Grandview Heights | 30 | 2816 | 93.9 | 138 | 235 |
231 | Kye Jones | Whitehall Yearling | 35 | 3346 | 95.6 | 137 | 259 |
231 | DeAngel Davenport | Africentric | 27 | 2982 | 110.4 | 137 | 258 |
231 | Sabina Gajmer | Northland | 22 | 2275 | 103.4 | 137 | 250 |
231 | Markayla Kitt | Independence | 20 | 2087 | 104.4 | 137 | 246 |
231 | Lanijah Banner-Bennett | KIPP Columbus | 13 | 1218 | 93.7 | 137 | 225 |
231 | Carley Lynch | Bishop Ready | 16 | 1564 | 97.8 | 137 | 241 |
231 | Game Sub | Gahanna Lincoln | 1 | 137 | 137.0 | 137 | 0 |
238 | Anna Distefano | Bishop Hartley | 9 | 982 | 109.1 | 136 | 229 |
238 | Ellen Hansen | Columbus Academy | 20 | 1804 | 90.2 | 136 | 261 |
238 | Anna Casto | Bishop Hartley | 10 | 1146 | 114.6 | 136 | 230 |
238 | Lastasia Wallace | Marion Franklin | 14 | 1680 | 120.0 | 136 | 257 |
242 | Kieran Dunn | Westerville Central | 25 | 2466 | 98.6 | 135 | 240 |
242 | Isabella Robinson | Bishop Watterson | 24 | 2524 | 105.2 | 135 | 268 |
242 | Phoeby Oquin | Buckeye Valley | 7 | 695 | 99.3 | 135 | 0 |
242 | Andrea Escobar | Beechcroft | 22 | 2222 | 101.0 | 135 | 253 |
242 | Dezire Harris | Columbus International | 11 | 1117 | 101.6 | 135 | 248 |
242 | Danica Davis | Buckeye Valley | 29 | 3187 | 109.9 | 135 | 266 |
242 | Sumayo Elmi | Centennial | 19 | 1962 | 103.3 | 135 | 237 |
242 | Raeden Scott | Columbus International | 19 | 2003 | 105.4 | 135 | 250 |
250 | Lacey Carlow | Olentangy Orange | 26 | 2329 | 89.6 | 134 | 212 |
250 | Jozalyn Smith | Buckeye Valley | 12 | 1121 | 93.4 | 134 | 210 |
252 | Selina Zarate | Columbus International | 18 | 1843 | 102.4 | 133 | 250 |
252 | Camryn Russell | Marion Franklin | 10 | 1166 | 116.6 | 133 | 250 |
252 | Pramila Gajmer | Northland | 12 | 940 | 78.3 | 133 | 161 |
252 | Nia'Miah Wilmer | Whitehall Yearling | 29 | 2821 | 97.3 | 133 | 234 |
256 | Addison Lawler | Bishop Hartley | 6 | 570 | 95.0 | 132 | 0 |
257 | Katelynn Kelley | Buckeye Valley | 12 | 1242 | 103.5 | 131 | 202 |
258 | Maxine Gonzalez | Westerville South | 8 | 894 | 111.8 | 130 | 248 |
258 | Abbie Hockett | Bishop Watterson | 22 | 2119 | 96.3 | 130 | 250 |
258 | Liasia Franklin | Whitehall Yearling | 20 | 1980 | 99.0 | 130 | 233 |
258 | Dexter Lilyan | Marion Franklin | 5 | 565 | 113.0 | 130 | 250 |
258 | Abby Mills | Marion Franklin | 16 | 1554 | 97.1 | 130 | 240 |
258 | Amyah Gammon | Mifflin | 12 | 1159 | 96.6 | 130 | 209 |
264 | Alissa O'Farrell | Worthington Christian | 13 | 1435 | 110.4 | 129 | 231 |
264 | Rae Coe | Thomas Worthington | 18 | 1682 | 93.4 | 129 | 236 |
264 | Joyce Chen | Dublin Jerome | 16 | 1697 | 106.1 | 129 | 234 |
267 | Lily Hasem | Wellington | 3 | 285 | 95.0 | 128 | 0 |
267 | Joelle Gedeon | Bexley | 36 | 3369 | 93.6 | 128 | 237 |
267 | Lydia Gall | Bexley | 38 | 3766 | 99.1 | 128 | 250 |
267 | Annabelle Cooper | West | 16 | 1685 | 105.3 | 128 | 240 |
267 | Alaina Dever | Hilliard Bradley | 3 | 340 | 113.3 | 128 | 0 |
267 | Yana Kim | Dublin Scioto | 15 | 1585 | 105.7 | 128 | 248 |
267 | Aissatou Gadjigo | Eastmoor Academy | 14 | 1097 | 78.4 | 128 | 202 |
274 | Christy Caskey | Marion Franklin | 9 | 805 | 89.4 | 127 | 237 |
274 | Jaylen Martinez | West | 5 | 503 | 100.6 | 127 | 244 |
276 | Ava Zubku | South | 1 | 126 | 126.0 | 126 | 0 |
276 | Jaela Kim | Pickerington North | 9 | 852 | 94.7 | 126 | 195 |
278 | Erika Philogene | Whetstone | 10 | 798 | 79.8 | 125 | 132 |
279 | Navaeh Daniels | East | 6 | 521 | 86.8 | 124 | 222 |
280 | Mary Jalloh | Beechcroft | 6 | 532 | 88.7 | 123 | 214 |
280 | Alexandria Salmon | Columbus International | 8 | 746 | 93.3 | 123 | 229 |
280 | Jaleah Fleshman | Walnut Ridge | 14 | 1309 | 93.5 | 123 | 233 |
280 | Selah Dean | Pickerington North | 9 | 806 | 89.6 | 123 | 229 |
284 | Charlie Gapen | Reynoldsburg | 16 | 1451 | 90.7 | 122 | 239 |
285 | Alex Lamm | Westerville South | 3 | 322 | 107.3 | 120 | 0 |
285 | Ryli O'Connor | Dublin Scioto | 9 | 862 | 95.8 | 120 | 211 |
285 | Palak Chug | Olentangy Liberty | 13 | 1188 | 91.4 | 120 | 196 |
285 | allison cook | Groveport Madison | 2 | 215 | 107.5 | 120 | 215 |
285 | Keiadrianna Davie | Africentric | 8 | 811 | 101.4 | 120 | 232 |
285 | Jamari Fleshman | Walnut Ridge | 16 | 1655 | 103.4 | 120 | 236 |
285 | Dayana Ramirez Martinez | Whitehall Yearling | 17 | 1250 | 73.5 | 120 | 204 |
292 | Abbie Burroughs | Hilliard Davidson | 3 | 337 | 112.3 | 119 | 0 |
293 | Arionna Wilks | West | 7 | 593 | 84.7 | 118 | 176 |
293 | Minaugh Sheets | East | 15 | 1423 | 94.9 | 118 | 205 |
295 | Emma Brown | Dublin Scioto | 3 | 286 | 95.3 | 117 | 197 |
295 | Leila Bedoly | Thomas Worthington | 22 | 1986 | 90.3 | 117 | 232 |
297 | Arianna Gilbert | Walnut Ridge | 2 | 204 | 102.0 | 116 | 204 |
298 | Joelle Kitt | Independence | 20 | 1544 | 77.2 | 115 | 207 |
298 | Gabriella Seward | Beechcroft | 17 | 1430 | 84.1 | 115 | 218 |
298 | Molly Cooper | West | 12 | 1012 | 84.3 | 115 | 181 |
298 | Laundon Brown | Bishop Ready | 8 | 799 | 99.9 | 115 | 223 |
302 | Abijah Shelton | Walnut Ridge | 7 | 525 | 75.0 | 113 | 146 |
302 | Porsha Lewis | Whetstone | 14 | 1183 | 84.5 | 113 | 187 |
302 | McKenzie Hicks | Marion Franklin | 11 | 797 | 72.5 | 113 | 157 |
305 | Anita Ofoegbu | Walnut Ridge | 14 | 1250 | 89.3 | 112 | 212 |
306 | Annabeth Pan | Wellington | 1 | 111 | 111.0 | 111 | 0 |
306 | Emily Hill | Teays Valley | 1 | 111 | 111.0 | 111 | 0 |
308 | Vanessa Galvin | West | 8 | 718 | 89.8 | 110 | 174 |
308 | Sanvi Potluri | Olentangy Orange | 32 | 2817 | 88.0 | 110 | 209 |
308 | Aliyah Washington | KIPP Columbus | 11 | 969 | 88.1 | 110 | 204 |
308 | Anastajia Cline | Marion Franklin | 5 | 450 | 90.0 | 110 | 182 |
308 | Gabryelle Bunch | Columbus International | 8 | 698 | 87.3 | 110 | 212 |
313 | Tanija Galloway | Bishop Hartley | 6 | 586 | 97.7 | 109 | 0 |
313 | Meagan Kraft | Hilliard Bradley | 2 | 203 | 101.5 | 109 | 203 |
315 | Abbey Stewart | West | 12 | 828 | 69.0 | 108 | 197 |
315 | Breyanna Jencson | Centennial | 5 | 463 | 92.6 | 108 | 208 |
315 | Filson Badal | Mifflin | 16 | 1221 | 76.3 | 108 | 192 |
315 | Annika Raghunathan | Wellington | 5 | 448 | 89.6 | 108 | 197 |
319 | Grayce Evans | Reynoldsburg | 18 | 1386 | 77.0 | 107 | 189 |
319 | A'mari'A Phipps | East | 10 | 910 | 91.0 | 107 | 201 |
321 | Shamara Dobson | Walnut Ridge | 5 | 437 | 87.4 | 106 | 177 |
321 | Zayna Rahi | Big Walnut | 9 | 753 | 83.7 | 106 | 0 |
323 | SaReaha Bivens | Gahanna Lincoln | 5 | 449 | 89.8 | 105 | 0 |
323 | Eliza Smith | Independence | 6 | 492 | 82.0 | 105 | 195 |
325 | Riley Heslin | Centennial | 17 | 1352 | 79.5 | 104 | 202 |
325 | Yeili Martinez | Bishop Ready | 2 | 175 | 87.5 | 104 | 0 |
325 | Elizabeth Salmon | Dublin Scioto | 4 | 341 | 85.3 | 104 | 198 |
328 | Navaeh Reed | East | 4 | 281 | 70.3 | 103 | 182 |
328 | Samantha Layne | Walnut Ridge | 13 | 1075 | 82.7 | 103 | 191 |
330 | Emma Baisden | Reynoldsburg | 7 | 476 | 68.0 | 102 | 0 |
330 | Avery Hinton | Hilliard Bradley | 2 | 190 | 95.0 | 102 | 0 |
330 | myriam diop | Eastmoor Academy | 8 | 643 | 80.4 | 102 | 200 |
333 | Daymiana Averett-Boysaw | East | 7 | 603 | 86.1 | 101 | 189 |
333 | Hayli Patterson | Hilliard Bradley | 1 | 101 | 101.0 | 101 | 0 |
333 | Score Sub | Bishop Hartley | 2 | 200 | 100.0 | 101 | 0 |
333 | Kambryana Henderson-Smith | Walnut Ridge | 8 | 703 | 87.9 | 101 | 188 |
333 | Amira Elhabti | Marion Franklin | 7 | 503 | 71.9 | 101 | 151 |
338 | Lynn Yoon | Columbus Academy | 20 | 1268 | 63.4 | 100 | 167 |
338 | Catilynn McGee | Marion Franklin | 9 | 676 | 75.1 | 100 | 164 |
338 | Evlin Cygan | Centennial | 16 | 1073 | 67.1 | 100 | 165 |
341 | Emmalynn Kitsmiller | Whitehall Yearling | 3 | 241 | 80.3 | 99 | 0 |
341 | Julia Pate | Delaware Hayes | 8 | 661 | 82.6 | 99 | 0 |
341 | mcKenzie McGhee | Independence | 2 | 185 | 92.5 | 99 | 185 |
344 | Allison Cook | Groveport Madison | 1 | 98 | 98.0 | 98 | 0 |
344 | Sam Tomlin | Reynoldsburg | 13 | 908 | 69.9 | 98 | 0 |
344 | Brillyant Moore | Northland | 10 | 742 | 74.2 | 98 | 183 |
347 | dayvonna saunders | Eastmoor Academy | 9 | 677 | 75.2 | 97 | 166 |
347 | Kanyah Green | Columbus International | 8 | 654 | 81.8 | 97 | 168 |
349 | Awnika GraVES | Columbus International | 9 | 693 | 77.0 | 96 | 188 |
350 | Rachelle Keiffer | Marion Franklin | 7 | 512 | 73.1 | 95 | 171 |
351 | Tationna Wright | East | 10 | 803 | 80.3 | 94 | 181 |
351 | Dashawna Corder | Columbus International | 9 | 679 | 75.4 | 94 | 165 |
353 | Michaiah Reynolds | Walnut Ridge | 2 | 168 | 84.0 | 92 | 168 |
353 | Alayah Roy | East | 2 | 154 | 77.0 | 92 | 0 |
355 | Sub 1 | Olentangy Orange | 1 | 91 | 91.0 | 91 | 0 |
355 | Sani Porter | Marion Franklin | 5 | 416 | 83.2 | 91 | 177 |
357 | Emani Crone | Reynoldsburg | 14 | 979 | 69.9 | 90 | 141 |
358 | truth britford | Independence | 2 | 138 | 69.0 | 89 | 138 |
359 | Amaya Pathan | Dublin Jerome | 3 | 210 | 70.0 | 88 | 155 |
360 | Libby Thomas | Dublin Scioto | 4 | 280 | 70.0 | 87 | 145 |
361 | Substitute Used | Centennial | 2 | 119 | 59.5 | 86 | 119 |
362 | Lily Stegmiller | Westerville South | 2 | 157 | 78.5 | 85 | 0 |
362 | Leah Dunham | Delaware Hayes | 1 | 85 | 85.0 | 85 | 0 |
364 | Natalee Kamm | Hilliard Bradley | 1 | 84 | 84.0 | 84 | 0 |
365 | Bailey Weisenberger | Gahanna Lincoln | 3 | 238 | 79.3 | 82 | 0 |
365 | Willa Woodland | Thomas Worthington | 11 | 574 | 52.2 | 82 | 143 |
367 | D'Maria Burse-Wilborn | West | 6 | 411 | 68.5 | 79 | 0 |
368 | Robin Baradarvar | Centennial | 1 | 78 | 78.0 | 78 | 0 |
369 | Raquel Houston | Whetstone | 5 | 315 | 63.0 | 77 | 0 |
370 | jakayla blackwell | Eastmoor Academy | 10 | 607 | 60.7 | 75 | 140 |
370 | Anna Coyle | Hilliard Darby | 1 | 75 | 75.0 | 75 | 0 |
370 | Edna Sessie | Independence | 3 | 186 | 62.0 | 75 | 127 |
373 | Nana Amma W. | Independence | 3 | 195 | 65.0 | 73 | 130 |
374 | Jazmin Jarrett | Walnut Ridge | 2 | 142 | 71.0 | 72 | 142 |
375 | Giselle Styles | Dublin Scioto | 2 | 133 | 66.5 | 71 | 0 |
376 | Jordan Anderson | East | 2 | 125 | 62.5 | 65 | 125 |
377 | Sami Pedro | Westerville South | 1 | 53 | 53.0 | 53 | 0 |
378 | Michelle Kyereh | Beechcroft | 1 | 50 | 50.0 | 50 | 0 |